Tableteeritud sool joogivee desinfektsiooni ja ettevalmistamise jaoks MARINA PLUS

Marina Plus tableteeritud sool joogivee desinfektsiooni ja ettevalmistamise jaoks on puhas vaakumsool, mis on pressitud tablettidesse. On täielikult lahustuv vees.

Kirjeldus

Desinfektsiooni all mõistetakse vee puhastamist patogeensetest mikroorganismidest, et säilitada joogivee epideemilist ohutust ja takistada nakkustekitajate levimist. On raske vaidlustada selle protsessi tähtsust, kuna juba tsivilisatsiooni algus-aegadel olid meie esivanemad mõistlikud saastunud vee ja epideemiate tekkimise seotust. Muistsed tsivilisatsioonid hoidsid vett hõbedast kannudes ja keetsid seda, kasutasid  vaske ja hõbedat vee puhastamiseks. Juba enne meie ajaarvamist olid kaks peamist vee desinfektsiooni võimalust, millega tuleb vett filtreerida: söega ja otsese päikesevalgusega, seitsmekordse keetmisega ja vase tüki lisamisega vette.

Tänapäeval on olemas kaasaegsed meetodid  vee desinfektsiooniks ja ettevalmistamiseks. Üks neist on spetsiaalse soola kasutamine.

Marina Plus tableteeritud sool joogivee desinfektsiooni ja ettevalmistamise jaoks on puhas vaakumsool, mis on pressitud tablettidesse. On täielikult lahustuv vees. Kasutades membraani elektrolüüsi jaoks, aitab tableteeritud sool Marina Plus ülipuhta ja kõrge stabiilsusega naatriumhüpokloriidi toota, mis on efektiivse desinfitseeriva omadusega. See tagab joogivee ja ujumisbasseini vee kvaliteedi, mis on vaba patogeensetest mikroorganismidest. Tablettide servad on kergelt kumerad, et mitte kahjustada pakendit transportimise ja ladustamise ajal. Soolatabletid on ilma lõhnata, tuleohutud ja mittetoksilised. Madal kaltsiumi, magneesiumi, broomi ja raskemetallide sisaldus.


Kasutamine:

Marina Plus tableteeritud sool joogivee desinfektsiooni ja ettevalmistamise jaoks on välja töötatud spetsiaalselt membraantehnoloogia jaoks, mida kasutatakse aktiivse kloori elektrokeemilises tootmises. Seda soola kasutatakse joogivee ja ujumisbasseinide vee puhastamiseks ja desinfitseerimiseks, näiteks sellistes avalikes kohtades nagu hotellid, tervisekeskused ja spaad.


Pakend:                

– polüetüleenkotid PE, 25 kg

– polüpropüleenkotid PP, 1000 kg (Big Bag)


 

Peamised keemilised näitajad:

Norm
H2O lahustamatu jääk 0,005 %
Niiskuse sisaldus massis 0,05 %
Naatriumkloriid 99,9 %
Sulfaat 0,04 %
Arseen 0,03 mg/kg
Kaadmium 0,03 mg/kg
Kroom 0,03 mg/kg
Elavhõbe 0,03 mg/kg
Plii 0,15 mg/kg
Antimon 0,03 mg/kg
Seleen 0,03 mg/kg
Vask 0,03 mg/kg
Raud 0,5 mg/kg
Mangaan 0,03 mg/kg
Kaltsium 10 mg/kg
Magneesium 10 mg/kg
Broom 50 mg/kg

 

 

Päring

Go to Top