Lakukivi, universaalne

SOLSEL universaalne vasevaba mineraalsoolaplokk on välja töötatud spetsiaalselt teatud tüüpi loomade, eriti lammaste, söötmiseks, et vältida neil terviseprobleemide tekkimist. Lammas suudab vaske eraldada vaid piiratud koguses, seetõttu seda mineraali ei ole soolaploki koostisesse lisatud. Kuid see soolaplokk sobib ka teistele loomaliikidele.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kaasaegne loomakasvatus nõuab parimat ja asjatundlikku lähenemist söötmisele. Terved loomad näitavad paremaid tulemusi nuumamise, spordi, piimatootmise ja paljundamise valdkonnas. SOLSEL universaalne vasevaba mineraalsoolaplokk on välja töötatud spetsiaalselt teatud tüüpi loomade, eriti lammaste, söötmiseks, et vältida neil terviseprobleemide tekkimist. Lammas suudab vaske eraldada vaid piiratud koguses, seetõttu seda mineraali ei ole soolaploki koostisesse lisatud. Kuid see soolaplokk sobib ka teistele loomaliikidele. SOLSEL Universal soolaplokkide tootmiseks kasutatakse puhtuse poolest tuntud soola Kesk-Euroopa maardlatest, mis tekkisid enam kui 200 miljonit aastat tagasi.

Väliselt kujutab selline soolaplokk endast halli värvi soolast kokkupressitud plokki. Soolaploki struktuur, tihedus ja kuju on välja töötatud, võttes arvesse looma enda reguleeritavat lakkumisprotsessi. Soolaplokk on praktiline, seda on mugav ja lihtne kasutada.


Kasutamine:

Eriti hästi sobivad vasevabad mineraalsoola plokid lammastele. Võib kasutada ka veiste, hobuste, kitsede, sigade söötmiseks. Kasutatakse ka looduskaitsealadel ja jahimaadel metsloomade jaoks. Selline soolaplokk võimaldab loomal täiendada organismi normaalseks tööks vajaliku soola ja täiendavate mineraalide varusid. Loomadele on vaja tagada vaba juurdepääs plokile, veeallika lähedal, võimaluse korral fikseerida ja kaitsta niiskuse eest.


Pakend:                

– 5 kg soolaplokid, mõõtmed 185x185x86 mm, ava läbimõõt 30 mm, 196 tk EURO kaubaalusel

– 10 kg soolaplokid, mõõtmed 185x185x155 mm, ava läbimõõt 30 mm, 96 tk EURO kaubaalusel


 

Peamised keemilised näitajad:

Norm
Naatriumkloriid (NaCl) 98%
Kaltsiumkarbonaat 0,6%
Naatrium (Na) 38%
Kaltsium 0,5
Magneesium 0,1%
Fosfor 0,0%
Sööda toidulisandid:
Tsink (tsinkoksiid) 1000 mg/kg
Mangaan (mangaan (II) oksiid) 1000 mg/kg
Raud (raud (III) oksiid) 200 mg/kg
Jood (kaltsiumjodaat) 100 mg/kg
Seleen (naatriumseleniit) 20 mg/kg

 

Rohkem informatsiooni leiate tootja kodulehelt: https://www.solsel.de/en/products/universal/

 

Päring

Go to Top