Tableteeritud sool basseinidele MARINA

Tablettsool Marina on mõeldud vee töötlemiseks, ioonivahetusvaikude regenereerimiseks ja raua eemaldamiseks veepehmendites. Seda kasutatakse  basseinivee desinfitseerimiseks ja puhastamiseks avalikes kohtades, näiteks hotellides, tervisekeskustes, spaades.

Kirjeldus

K+S’i ujumisbasseinide soolatabletid Marina on tablettideks pressitud vaakumsool. Valget värvi soolatabletid, lõhnavabad. Vees täielikult lahustuvad. Tableti servad on kumerad, et vältida pakendi kahjustamist transportimise ja ladustamise ajal. Tablettsoola kasutatakse elektrolüüsi (kloorimise) protsessides avalikes basseinides  ja tervisekeskustes ning samuti vee  desinfitseerimiseks ja ettevalmistamiseks erabasseinides. Mõeldud vee puhastamise, vee pehmendamise ja vee filtreerimise süsteemidele. Vee pehmendamine on oluline tehnoloogiline protsess.

Tablettsool puhastab vett karedussoolast, taastab veepehmendusseadmete ioonivahetites olevate ioonivahetusvaikude toimimisomadusi, kaitseb lubjaladestuste eest.  See tagab kvaliteetse, patogeensetest mikroorganismidest vaba basseinivee. Tablettsoola kasutamisel on tavalise lauasoolaga võrreldes mitmeid olulisi eeliseid; tablettsoola pindala on palju suurem kui sama suurel kogusel tavalisel lauasoolal. Seetõttu on tablettsoola tarbimine veetöötluse käigus võrreldes tavalise soolaga umbes 30% väiksem.


Kasutamine:

K+S’i ujumisbasseinide tablettsool Marina on mõeldud vee töötlemiseks, ioonivahetusvaikude regenereerimiseks ja raua eemaldamiseks veepehmendites.  Seda kasutatakse  basseinivee desinfitseerimiseks ja puhastamiseks avalikes kohtades, näiteks hotellides, tervisekeskustes, spaades.


Pakend:                

– kilest kotid, 25 kg

– polüpropüleenist kotid, 1000 kg (big bag)


 

Peamised keemilised näitajad:

Norm
Naatriumkloriid (NaCl) 99,8%
Niiskusesisaldus (H2O) 0,1%
Vees lahustamatute ainete sisaldus 0,01%
Kaltsium + magneesium (Ca+Mg) 0,06%
Sulfaat (SO4) 0,15%
Raud (Fe) 2 mg/kg
Mangaan (Mn) 1 mg/kg

 

Ühe tableti mõõtmed:

  • Läbimõõt: 25 mm
  • Kõrgus (ligikaudu): 16 mm
  • Kaal (ligikaudu): 15 grammi

Lisainformatsiooni leiab tootja kodulehelt: https://www.kpluss.com/en-us/our-business-products/industry/water-treatment/

Päring

Go to Top