Avaleht / Tooted / Kivisool tiikide ja akvaariumite jaoks

Kivisool tiikide ja akvaariumite jaoks

Tiikide ja akvaariumide kivisool on kvaliteetne, ülipuhas kivisool, mille suurus sobib ideaalselt kasutamiseks  mageveekogudes ja dekoratiivkalade akvaariumides.
Toode töötati välja koostöös ekspertidega.

Kirjeldus

Tiikide ja akvaariumide kivisool on kvaliteetne, ülipuhas kivisool, mille suurus sobib ideaalselt kasutamiseks  mageveekogudes ja dekoratiivkalade akvaariumides.
Toode töötati välja koostöös ekspertidega. See sool ekstraheeritakse lademetest, mis tekkisid umbes 200 miljonit aastat tagasi Zechsteini merel ja mida eristab kõrge naatriumkloriidisisaldus  (99%) ning erkvalge värvus, mis tagab toote kõrge kvaliteedi.

Erinevates kontsentratsioonides vees lahustuvat tiikide ja akvaariumide K + S kivisoola kasutatakse järgmiste ülesannete täitmiseks:

– kindlaks määratud soolasus aitab vähendada kaladel stressi, näiteks pärast pikka transportimist või pärast uude tiiki üleviimist;

– kindlaks määratud soolasust kasutatakse ka nõrgemate kalade liikuvuse ja aktiivsuse suurendamiseks;

– kalade ujumine soolavannis soodustab neil limamembraani tekkimist, aitab võidelda parasiitidega ja hoiab ära haigusi;

Teatud soolasusega vesi aitab muuhulgas võidelda ka vetikate kasvuga.


Kasutamine:

Seda kasutatakse mageveekogudes ja dekoratiivkalade, näiteks Koi karpkala, akvaariumides. Eelnevalt valmistatud kontsentreeritud lahus soovitatakse lisada järk-järgult ja väikestes kogustes tiigi- või akvaariumivette, jaotades seda ühtlaselt. Vastasel juhul võib erinev soolakontsentratsioon vees põhjustada kaladele täiendavat stressi ja kahjustada nende tervist.

Alati tasub pöörduda spetsialistide poole.

Kontsentratsioon: 2-5 kg 1000 liitri kohta.


Pakend:                

– kilest kotid, 10 kg


 

Peamised keemilised näitajad:

Norm
Naatriumkloriid (NaCl) 99,9%
Vees lahustamatute ainete sisaldus 0,15%
Kaltsium + magneesium (Ca+Mg) 0,3%
Sulfaat (SO4) 0,7%
Granulomeetria: > 4,0 mm 78%
1,25 – 4,00 mm 78%
< 1,25 mm 7%

 

Lisainformatsiooni leiab tootja kodulehelt: https://www.kpluss.com/en-us/our-business-products/industry/water-treatment/

Päring

Go to Top