Epsomi sool

Ettevõtte K+S toodetud Epsomi sool (magneesiumsulfaatheptahüdraat) on kvaliteetne, suurepäraste omadustega efektiivne toode, mis on tänu oma looduslikule päritolule ka keskkonnasõbralik. Sellel on soodustav mõju südame-veresoonkonna ja närvisüsteemi toimimisele, parandab und ja mälu, suurendab keskendumisvõimet, soodustab toitainete imendumist ja täiendab organismi magneesiumivarusid.

Kirjeldus

Ettevõtte K+S toodetud Epsomi sool (magneesiumsulfaatheptahüdraat) on kvaliteetne, suurepäraste omadustega efektiivne toode, mis on tänu oma looduslikule päritolule ka keskkonnasõbralik.

Kirjeldus:

Ehkki Epsomi sool näeb välja nagu tavaline lauasool, ei ole tegemist tavalise soolaga. Epsomi sool ehk magneesiumsulfaadi heptahüdraat (MgSO4·7H2O) on rombikujuline värvusetu kristall (a = 1,187 nm, b = 1200 nm, c = 0,688 nm, z = 4); tihedus 1,68 g/cm3; kõvadus Mohsi skaalal 2-2,5; vees kergesti lahustuv. Teised nimed on: Inglise sool, mõru sool, magneesia, mõru muld, epsomi sool. Seda nimetatakse ka mõruks soolaks, kuna sool on mõru maitsega, see on lõhnatu ning selle pH on nahale neutraalne.


Kasutamine:

Epsomi sool on magneesiumsulfaadi keemiline ühend ja see koosneb magneesiumist, väävlist, veest ja hapnikust. Selline keemiliste elementide kombinatsioon avaldab soodsat mõju südame-veresoonkonna ja närvisüsteemi toimimisele, parandab und ja mälu, suurendab keskendumisvõimet, soodustab toitainete imendumist ja täiendab organismi magneesiumivarusid.

Epsomi soola lisamine vannivette aitab:

– vähendada stressi;

– lõdvestada selga ja jäsemeid ning leevendada valu;

– taastada nahka;

– võidelda efektiivselt külmetusega;

– viia kehast välja toksiine.

Epsomi soola kasutatakse meditsiinis, kosmetoloogias ja floating-teraapias.


Pakend:                

– kilest kotid, 25 kg

– polüpropüleenist kotid, 1000 kg (big bag)


 

Peamised keemilised näitajad:

Norm
Magneesiumsulfaat (MgSO4) 49,2%
Niiskusesisaldus (H2O) 50,7%
Naatrium (Na) 35 mg/kg
Kaalium (K) 700 mg/kg
Kaltsium (Ca) 10 mg/kg
Kloor (Cl) 60 mg/kg
Granulomeetria: < 1.0 mm 70%
0,75 mm 50%

Lisainformatsiooni leiab tootja kodulehel: https://www.kpluss.com/en-us/our-business-products/industry/industrial-products/epsom-salt-pure-technical/

Päring

Go to Top