Description

Falksalt ja Sailori soolahelbed gurmeepüramiidide kujul on kaubamärgi Falksalt ja Sailor preemiumklassi sool. Falksalt ja Sailori soolahelbed on hämmastav toode, mis on valmistatud Küprose Vabariigis esmaklassilisest meresoolast. Vahemere kaldal toimub tootmisprotsessi alguses spetsiaalselt ettevalmistatud basseinides päikeseenergia toimel merevee aurustamine, mille tulemusena tekib puhastamata meresool (toormaterjal). Järgmise etapi käigus pestakse rafineerimata meresool mitu korda veega läbi, eemaldades seeläbi lahustumatud osakesed, mis paratamatult koos mereveega aiabasseinidesse satuvad. Tuleb märkida, et selle protsessi käigus ei kasutata keemilisi reaktiive, säilitades sellega Vahemere vetes sisalduvad mineraalid. Pärast seda saadud sool lahustatakse ja spetsiaalsete vormide abil teostatakse selle korduv rekristalliseerimine. Nende vormide kasutamine võimaldab teil saada soola kas helveste või püramiidide kujul.

Tootmistehnoloogia töötas välja Rootsi ettevõte AB Hanson & Möhring. Sama ettevõte on Küprosel ka tootmise ja Falksalti kaubamärgi omanik. Falksalti sortimendis on nii naturaalseid püramiidhelbeid – looduslikke, jodeeritud, musti, suitsutatud ning erinevate maitsete ja lisanditega, nagu sidrun, seened, rosmariin, metsküüslauk ja punane pipar


Kasutamine:

Toidule lisamiseks.

Iga turusegmendi jaoks on ettevõte loonud mugava pakendi, mis võimaldab toote maitset ja aroomi lõpptarbijale edasi anda. Läbipaistvad 125-grammised plastpurgid võimaldavad igal koduperenaisel hinnata püramiidikujuliste soolahelveste ainulaadset maitset omatehtud roogades. Tööstusele on kõige mugavam püramiidikujulisi soolahelbeid pakkida ​​läbipaistvatesse plastikust ämbritesse, mille kaal on kas 600 g või 1,5 kg. Restoranid on kõige enam huvitatud mustast soolast. See suudab anda mistahes roale serveerimisel ainulaadse originaalse värvitooni.

Enne roale lisamist proovige Falksalti püramiidikujulisi soolahelbeid käes hoida ning sõrmede vahel hõõruda. Kindlasti hindate selle hämmastava toote ainulaadset tekstuuri, aroomi ja maitset.


Pakend:                

– plastpurgid – 125 g

– veski – 190 g

– plastämbrid – 600 g; 1,5 kg; 10 kg

– pappkarbid, 500 g


 

Peamised keemilised näitajad:

Norm
Naatriumkloriid (NaCl) 99,5%
Niiskusesisaldus (H2O) 0,1
Vees lahustamatute ainete sisaldus 0,01%
Kaltsium (Ca) 0,04%
Magneesium (Mg) 0,03%
Sulfaat (SO4) 0,00%

 

Rohkem informatsiooni leiab tootja kodulehelt: http://www.theodorousalt.com/en/industry/food/